Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si ta boim nese nje antar regjistrohet ne forum me i shku letra ne imboks mirseardhje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si ta boim nese nje antar regjistrohet ne forum me i shku letra ne imboks mirseardhje   Sat Apr 04, 2009 4:53 am

Si ta boim nese nje antar regjistrohet ne forum me i shku letra ne imboks mirseardhje

* Per me bo me is hku letra ati antari qe eshte regjistru ne forum me i shkuletra at'her veproim keshtu !


AdminCP / Opcionet e Forumit / User Regjistacion Opcion / Aty mrena e kerkoni kete / Send Welcome Email / Edhe ja qet shejen / PO

Pastaj Shkoim ne anen e majt te monitorit tuaj e keni keshtu !

[Email Title] [Email Body]

Pastaj Klikoni ketu [Email Title] Kjo eshte pra tutilli i E-mailit qysh don me i shku ati antari hin ketu e shkrun titullin edhe shkon posht ruaj.

Pastaj Hin edhe Ketu [Email Body] ketu pra e keni tekstin te cilin doni me ja qu antarit qe eshte regjistru automatiksht e shkruni tekstin edhe shkon posht tuaj.

Pasi ti kryni keto dija tash jeni ne faqen .User Regjistacion Opcion

Perseri shkoni posht ruaj edhe u kry kjo pun qdo antar qe regjistrohet i shkon njeleter si mirseardhje ne imboks.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta boim nese nje antar regjistrohet ne forum me i shku letra ne imboks mirseardhje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si ta kuptoj nese me kane bere magji?
» Si ta dime nese jemi prekur nga Syri i Keq
» Pyetje dhe Përgjigje rreth Budizmit
» Ngjarje që të lënë pa mend
» Interpretimi i Endrrave - nga Tanki

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: