Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si Ta Boim Banned - Ip-në

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si Ta Boim Banned - Ip-në   Sat Apr 04, 2009 5:08 am

Si Ta Boim Banned - Ip-në
AdminCp < Opcionet e Forumit < User Banning Opcions < Pastaj Shko Gjeje kete Banned IP Addresses e ki aty katrore edhe e i qet ip-n e dikuj qe mos mepas mundesi me hy ne forum prej qasej ip kurr me !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Ta Boim Banned - Ip-në
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: