Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te shtojm Nje Antar Nga admincp?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si te shtojm Nje Antar Nga admincp?   Sat Apr 04, 2009 4:54 am

Si te shtojm Nje Antar Nga admincp?

Nese deshiron te shtoni vet ju antar at`her shkojm
admincp<Anëtarët<Shto Një Anëtar Të Ri<I plotsoni ato edhe Ruaj
Pastaj do te shihni
I Urojmë mirëseardhjen anëtarit tonë më të ri, antari qe e keni regjistru vet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te shtojm Nje Antar Nga admincp?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: