Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si Ta Boim me na nejt Userat me Gjat Online në Forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si Ta Boim me na nejt Userat me Gjat Online në Forum   Sat Apr 04, 2009 2:28 am

Si Ta Boim me na nejt Userat me Gjat Online në Forum

Per me bo me na nejt antart me gjat online ne forum at'her veproim keshtu.

AdminCp / Opcionet e Forumit / Coockies and HTTP Header Opcions / Pastaj nalt e keni kete / Session Timeout 900 / ti vetem kete numer ose e bon 9000 ose 90000 edhe hazer / shko posht ruaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Ta Boim me na nejt Userat me Gjat Online në Forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bioenergjia
» Makthet e natës
» Shqisa e gjashtë - përjetimi i dukurive anormale dhe paranormale
» Një tjetër civilizim në thellësi të Tokës …
» Profecitë e Pazbuluara të së Ardhmës!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: