Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si ta Vendosim me nje Forum Pasin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si ta Vendosim me nje Forum Pasin   Sat Apr 04, 2009 4:51 am

Si ta Vendosim me nje Forum Pasin

Për me ja vendos nje forumi pasin qe mos me mujt me hy kush pa lejen tuaj ateher veproim keshtu:

AdminCp / Forums & Moderators / Menaxho Forumet / E zgedhni cilin forum qe doni ju / Redakto Forumin / Shko / Brenda e keni Kete / Mundëso Opcionet / Paswordi i Forumit / E Shkrun Pasin.

Edhe Ne Fund Shkon Ruaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta Vendosim me nje Forum Pasin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bioenergjia
» Shqisa e gjashtë - përjetimi i dukurive anormale dhe paranormale
» Profecitë e Pazbuluara të së Ardhmës!
» Komunikimi me Kafshë
» Rruga e jetës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: