Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb)   Sat Apr 04, 2009 5:07 am

Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb):
Admincp < Mirëmbajtje <Database Backup<Te Gjitha Po <Shko < Pastaj e ban save dikun ne pc edhe Downloadohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bioenergjia
» Shqisa e gjashtë - përjetimi i dukurive anormale dhe paranormale
» Profecitë e Pazbuluara të së Ardhmës!
» Komunikimi me Kafshë
» Pastrimi i shtëpisë që paqja të mbretëron brenda saj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: