Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si Me i Ndalu Postet ne Nje Forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si Me i Ndalu Postet ne Nje Forum   Sat Apr 04, 2009 4:47 am

Si Me i Ndalu Postet ne Nje Forum

Si me i Ndalu Postet ne nje forum psh te Forumi Prezantohu ashtu siq e ka ardhmeria-juaj

Shkojm :

Admincp / Forums & Moderators / Menaxho Forumet / e zgjedh cilin forum dush edhe shkon "Redakto Forumin"

Pastaj ne fund te ["Rregulloni / C`rregulloni Tiparet"] e ke kete Postimet E Numëruara Të Bëra Në Këtë Forum Ndaj Numërimit Të Postimeve Të Anëtarëve edhe e ban Jo !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Me i Ndalu Postet ne Nje Forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bioenergjia
» Shqisa e gjashtë - përjetimi i dukurive anormale dhe paranormale
» Profecitë e Pazbuluara të së Ardhmës!
» Komunikimi me Kafshë
» Pastrimi i shtëpisë që paqja të mbretëron brenda saj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: