Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne InternetExplorer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne InternetExplorer   Sat Apr 11, 2009 11:42 pm

Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne InternetExplorer

--------------------------------------------------------------------------------

SHkoni :

Start > Run > shkrune gpedit.msc

Shkoni :

Configuration > Windows Settings > Internet Explorer Maintenance > Broswer User Interface

Clickoni dy her ne Broswer Toolbar Customizations

Selektoni ne Customize Toolbar Background Bitmap

Pastaj ne Browser e kerkoni foton te cilen doni

Clickoni OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne InternetExplorer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto Apokaliptike të Natyrës
» Foto nga Hapesira
» Kafkat politike shqiptare
» Fytyra të çuditshme
» Simbolika dhe kuptimi i Unazave

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: