Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Hape Explorer shfletuesin nga My Computer apo nga ndonje Folder

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Hape Explorer shfletuesin nga My Computer apo nga ndonje Folder   Sat Dec 05, 2009 2:19 am

Hape Explorer shfletuesin nga My Computer apo nga ndonje Folder.
Shko
Start
Run
regedit.exe (enter)
pastaj shko sipas udhezimeve
[HKEY_CLASSES_ROOT\Folder\shell]
@="explore"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Hape Explorer shfletuesin nga My Computer apo nga ndonje Folder
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Religjioni dhe Spiritualiteti
» Femijet dhe jashtetokesoret
» Qyteti legjendar që nuk dihet nga kush është krijuar
» Gjumi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: