Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te ndryshojme IP pa ndonje Program !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Si te ndryshojme IP pa ndonje Program !   Sun Apr 12, 2009 12:05 am

Si te ndryshojm ip pa program

--------------------------------------------------------------------------------


1.) Shkojme Start > run > cmd
2.) Shenojme

Kodi:
"ipconfig /release"
Pa thonjeza.
3.) E shymbim Pc e hekim edhe prej kabllav.
4). I heqim kabllat e Modemit dhe te gjitha paisjeve qe sherbejne per internet.
5).E lejme Tere diten te shymbur.
6). Pastaj te gjitha i rregullojme prape si kane qene .

Dhe Ip juaj Ndryshohet.
Nqs nuk ju funksionon ose nqs shkakton dëme nuk marr asnj♪7 pergjegj?si.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te ndryshojme IP pa ndonje Program !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Alfabeti i bestytnive
» Kriptozoologji
» Si t'i tejkalojmë mendimet negative

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: