Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 SI TE BEJME nje folder te padukshem?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: SI TE BEJME nje folder te padukshem?   Sat Apr 11, 2009 5:48 am

1-SHkojme ne desktop ..
2-hapim nje folder
3-e bejme rename
4-mbajme shtypur alt + 255 dhe Folderi behet pa emer
5-me pas shkojm tek folderi klik me te maus 2 e bejm propertist..
6-klikojm tek customize..
7-change icon...dhe aty ne mes te te gjith ikonave dalin nja 3-4 ikona te padukshme....klikojm tek njera..dhe e bejm ok
8-klikojm acept dhe ok

mendoj se do iu bej pun...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
SI TE BEJME nje folder te padukshem?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ëndrrat e këqija
» Enderrat Lucide
» Magjia e Zezë
» Dua te meditoj !
» Horoskopi: Si ta kuptosh nëse lidhja me të është serioze

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: