Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Thyrja e XP password pa ndonje prog - ne 1 min.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Thyrja e XP password pa ndonje prog - ne 1 min.   Sun Mar 29, 2009 1:03 am

Thyrja e XP password pa ndonje prog - ne 1 min.
Nese doni te dini se qka ndodhet ne XP Accountin e ndonje personi tjeter, shum thesht:


Cito :
Se pari Klikon ne --->Start--->Run--->dhe shkruaj --->cmd
pastaj te hapet command dhe shkruaj net user
do te shihni se sa user account jan ne XP dhe pastaj nese doni te ja theni passin p.sh user-it "Jeffi" shenoni: net user Jeffi *
do te pyetni: ju lutemi shkruaj password
dhe shkruani diqka qka doni p.sh hack, dhe shtypni Enter
edhe nje her jepni hack , Enter
pastaj exit
dhe passi u thy, jeffi nuk mund te hyj ne accuont te vet ma kurse ti po me passin hack
Funkcionon vetem nen XP

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Thyrja e XP password pa ndonje prog - ne 1 min.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Alfabeti i bestytnive
» Kriptozoologji

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: