Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Fitore minimale e Barcelonës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Fitore minimale e Barcelonës   Sun Apr 19, 2009 2:57 am


Fitore minimale e Barcelonës
Skuadra lidere e Primera Divisionit ka shënuar fitoren e radhës në Kampionatin spanjoll, këtë radhë kundër Getafes.
Takimi i zhvilluar të shtunën mbrëma në Coliseum Alfonso Perez, ndërmjet Getafes dhe Barcelonës, ka përfunduar me fitoren prej 1-0 të skuadrës mysafire.

Të vetmin gol për Blaugranët e shënoi Leo Messi, i cili pranoi një top nga Xavi për të shënuar në portën e Vladimir Stojkovic (19’).

Me këtë fitore Barca vazhdon të udhëheqë Kampionatin me nëntë pikë përpara Real Madridit, që sonte zhvillon ndeshjen e javës së 31-të kundër Recreativo Huelvas
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fitore minimale e Barcelonës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: