Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Guardiola: Vetëm edhe gjashtë fitore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Guardiola: Vetëm edhe gjashtë fitore   Sat Apr 18, 2009 8:51 am


Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka folur për numrin e pikëve të nevojshme të cilat i shpallin katalunasit kampionë të La Ligas.

Blaugranët aktualisht gjenden në pozitën e parë në Kampionatin spanjoll me gjashtë pikë më shumë se Real Madridi që pozicionohet në vendin e dytë, kur kanë mbetur edhe tetë javë për t’u luajtur.

“Tash kur nuk ka mbetur edhe shumë për t’u luajtur, mund të parashikohen gjërat, dhe neve na nevojiten vetëm edhe gjashtë fitore që të shpallemi kampionë”.

“Madridi është mësuar që të mos dorëzohet dhe nuk do të heqë dorë deri në fund, prandaj kampioni do të përcaktohet në javën e parafundit ose të fundit dhe ne duhet ta pranojmë sfidën”, është cituar Guardiola nga “Marca”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Guardiola: Vetëm edhe gjashtë fitore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vetëtimat sferike nga qielli
» A është jeta vetëm imagjinatë ?
» Vetëvrasja
» Madje edhe muslimanet luten tek Yoni
» Njerezit inteligjent - më pak besimtar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: