Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Bogdani kërkon fitore kundër Sienas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Da'kniFe
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Postimet : 142
Vendodhja : K.Amenic.ë
Puna / Hobi : Drejtor....

MesazhTitulli: Bogdani kërkon fitore kundër Sienas   Wed Apr 15, 2009 8:04 amBogdani kërkon fitore kundër Sienas


Sulmuesi i
Chievos, Erjon Bogdani, ka folur për humbjen minimale të vikendit të
kaluar kundër Milanit, për të cilën shumica mendojnë se ishte pafat për
ekipin nga Verona, ndërsa ka kërkuar fitore kundër Sienas në ndeshjen e
të shtunës.
“Të shtunën luajtëm mirë. Zakonisht arrinim deri
përpara golit, por fatkeqësisht nuk arrinim t’i finalizonim shanset
tona. Madje e goditëm edhe shtyllën”.

“Prandaj mendoj se e merituam së paku një barazim. Të njëjtën gjë e thanë edhe lojtarët e Milanit në fund të ndeshjes”.

Këtë fundjavë Chievo është mysafir i Sienas, ndërsa sulmuesi shqiptar nuk dëshiron barazim.

“Duhet të luajmë për fitore. Tani jemi vetëm pesë pikë larg zonës së
rrezikut dhe duhet të mundohemi të qëndrojmë sa më larg”, ka thënë Bogu
për Sportmediaset.it.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bogdani kërkon fitore kundër Sienas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ritual - kundër grindjeve
» Hudhra kundër së keqes !
» Mbrojtja kundër Magjisë
» Hata Joga kundër stresit
» Evolucioni dhe krijimi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: