Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Wenger: Rreziku e ka emrin Drogba

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Wenger: Rreziku e ka emrin Drogba   Sat Apr 18, 2009 8:50 am

Arsene Wenger u ka thënë gazetarëve se lojtari të cilit ia ka frikën për takimin e të shtunës në gjysmëfinalen e FA Cup, e cila zhvillohet në Wembley ndërmjet Arsenalit dhe Chelseat, është qendërsulmuesi nga Bregu i Fildishtë, Didier Drogba.

“Didier Drogba është lojtar luftarak dhe ne duhet të kemi kujdes nga ai. Njëri nga veprimet tona kyçe në ndeshje do të jetë që të mos i krijojmë atij hapësirë”, është shprehur Wenger.

Trajneri i Arsenalit ka thënë fjalë të mira për trajnerin e përkohshëm të Chelseat, Guus Hiddink.

“Kushdo që ka qëndruar për aq shumë vite në majat e futbollit ka kualitet të lartë. Ai (Hiddink) ka shumë përvojë dhe u ka dhënë besim dhe fuqi lojtarëve (të Chelseat). Do të jetë një ndeshje e vështirë për t’u fituar”, ka shtuar francezi.
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Wenger: Rreziku e ka emrin Drogba
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: