Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Sheno emrin tuaj teK ora

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Sheno emrin tuaj teK ora   Wed Dec 02, 2009 8:41 am

Sheno emrin tuaj tek ora

Shkojm :
Start<>Control Panel<>Regional and language Options<>Customize
Pastaj Time
Dhe tek Time format shenojm h:mm 'emriJuaj' emrin tuaj me kufizu me keto gjysme thonjezat 'emri juaj'.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Sheno emrin tuaj teK ora
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa perputhen elementet tuaj
» Si do jetë e ardhmja juaj?
» Çfarë i bëjnë pesticidet trupit tuaj?
» Meditimi - Përsiatja
» Lutje që ndryshojnë jeten tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: