Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Wenger: Rreziku e ka emrin Drogba

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mirlindPostimet : 32

MesazhTitulli: Wenger: Rreziku e ka emrin Drogba   Sat Apr 18, 2009 5:18 amWenger: Rreziku e ka emrin Drogba


Arsene Wenger
u ka thënë gazetarëve se lojtari të cilit ia ka frikën për takimin e të
shtunës në gjysmëfinalen e FA Cup, e cila zhvillohet në Wembley
ndërmjet Arsenalit dhe Chelseat, është qendërsulmuesi nga Bregu i
Fildishtë, Didier Drogba.
“Didier Drogba është lojtar
luftarak dhe ne duhet të kemi kujdes nga ai. Njëri nga veprimet tona
kyçe në ndeshje do të jetë që të mos i krijojmë atij hapësirë”, është
shprehur Wenger.

Trajneri i Arsenalit ka thënë fjalë të mira për trajnerin e përkohshëm të Chelseat, Guus Hiddink.

“Kushdo që ka qëndruar për aq shumë vite në majat e futbollit ka
kualitet të lartë. Ai (Hiddink) ka shumë përvojë dhe u ka dhënë besim
dhe fuqi lojtarëve (të Chelseat). Do të jetë një ndeshje e vështirë për
t’u fituar”, ka shtuar francezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Wenger: Rreziku e ka emrin Drogba
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Planetit tonë po i kanoset rreziku
» Konfucianizmi
» A është i rrezikshëm projeksioni apo udhëtimi astral?
» Rreziku nga fluori !
» Rreziku nga pijet energjike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: