Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Wenger: Pozita e katër jo edhe aq e mirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Wenger: Pozita e katër jo edhe aq e mirë   Tue Apr 21, 2009 6:31 amWenger: Pozita e katër jo edhe aq e mirë


Menaxheri
i Arsenalit, Arsene Wenger, thotë se topçinjtë nuk do të jen plotësisht
të kënaqur me pozitën e katërt të tabelës këtë sezon.
“Duhet
ta pranojmë atë që ndodhi të shtunën, të përballemi me të dhe të mos e
përsërisim. Kemi shumë ndeshje të mëdha në vijim dhe ndjejmë se mund
t’i fitojmë ato”, ka thënë Wenger.

“Të fitojmë, kjo është arsyeja pse jetojmë. Nuk mund të jemi të kënaqur
vetëm me venin e katërt. Duam t’i afrohemi kreut dhe kemi mundësi t’i
afrohemi në gjashtë pikë Liverpoolit. Pozita e tretë është e
rëndësishme, e dyta është po ashtu e rëndësishme dhe pse jo e para?
Kurrë nuk i dihet”, ka shtuar francezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Wenger: Pozita e katër jo edhe aq e mirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: