Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Borriello dëshiron ta përfundojë karrierën te Milan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mirlindPostimet : 32

MesazhTitulli: Borriello dëshiron ta përfundojë karrierën te Milan   Sat Apr 18, 2009 5:14 amBorriello dëshiron ta përfundojë karrierën te Milan


Sulmuesi
italian Marco Borriello iu bashkëngjit për herë të dytë Milanit në
vitin 2008 (nga Genoa), mirëpo për fatin e keq të tij dhe të
kuqezinjve, ai ka qëndruar jashtë fushe si pasojë e lëndimeve të
përsëritura duke ia kufizuar mundësinë për të shfaqur kualitet e tij.
Megjithatë,
Borrielo vazhdon të mbetet optimist për t’u rikthyer në fushë
papërfunduar sezoni dhe dëshiron që pjesën e mbetur të karrierës ta
zhvillojë te Milan.

“Po bëj gjithçka që është e mundur që të kthehem pa përfunduar sezoni. Shpresoj të luaj së paku një ose dy ndeshje”.

“Kohëve të fundit tifozët shpesh më janë afruar në rrugë dhe më kanë
pyetur se kur do të kthehem dhe iu them atyre se qëllimi im është që të
kthehem pa përfunduar ky kampionat”.

“Ndërsa objektivi im kryesor është që t’i lë pas vetes këto lëndime dhe
të luaj mirë në vitet e ardhshme dhe ta arrij qëllimin tim të madh: ta
përfundoj karrierën te Milani”, ka thënë Borriello për “Milan Channel”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Borriello dëshiron ta përfundojë karrierën te Milan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hapja e Syrit të Tretë: Çfarë Illuminati nuk dëshiron që ju të dini

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: