Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 City dëshiron Iniestan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: City dëshiron Iniestan   Sun Apr 12, 2009 1:27 pm

"News of the World" njofton se Manchester City dëshiron ta transferojë mesfushorin e Barcelonës, Andres Iniesta.
Tabloidi britanik njofton se ‘pasanikët’ janë të gatshëm të ofrojnë 39 milionë euro për të fituar shërbimet e fantazistit spanjoll, në procesin e përforcimit të skuadrës.

24-vjeçari ka kontratë deri në vitin 2014 me Barcelonën dhe javë më parë ka deklaruar se dëshiron ta përfundojë karrierën në Camp Nou, megjithatë City vazhdon të flasë me “bisedën e parave”, e cila mund ta ndryshojë mendimin e kujtdo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
City dëshiron Iniestan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hapja e Syrit të Tretë: Çfarë Illuminati nuk dëshiron që ju të dini

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: