Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ranieri: Lufta do të përfundojë kur të përfundojë Kampionati

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Ranieri: Lufta do të përfundojë kur të përfundojë Kampionati   Tue Apr 14, 2009 4:56 am


Ranieri: Lufta do të përfundojë kur të përfundojë Kampionati


Edhe
pse Juventusi gjendet dhjetë pikë prapa Interit, kur kanë mbetur edhe
shtatë javë për t’u luajtur (21 pikë), trajneri i bardhezinjve Claudio
Ranieri nuk heq dorë nga shpresa për ta fituar Scudetton.
“Derisa
të mos kemi shanse matematikore, unë nuk do të dorëzohem. Nuk
shqetësohem aspak për Milanin që na ndjek nga pas, sepse jam mësuar të
shikoj përpara drejt skuadrës të cilën dëshirojmë ta zëmë”.

“Kemi pasur një moment të vështirë, sidomos me humbjen e fundit,
megjithatë tash është radha të luajmë kundër Interit. E kemi pritur qe
një kohë të gjatë këtë ndeshje dhe duhet të shfaqim një lojë të madhe”,
ka thënë ish-trajneri i Chelseat për “Il Corriere dello Sport”.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Ranieri: Lufta do të përfundojë kur të përfundojë Kampionati
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jashtetokesoret dhe lufta e Kosoves?
» Lufta e Trojës
» Lufta kunder stresit
» Troja
» Tolstoi për dashurinë, të vërtetën e shpirtit njerëzor

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: