Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Borriello dëshiron ta përfundojë karrierën te Milan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Borriello dëshiron ta përfundojë karrierën te Milan   Sat Apr 18, 2009 8:45 am


Sulmuesi italian Marco Borriello iu bashkëngjit për herë të dytë Milanit në vitin 2008 (nga Genoa), mirëpo për fatin e keq të tij dhe të kuqezinjve, ai ka qëndruar jashtë fushe si pasojë e lëndimeve të përsëritura duke ia kufizuar mundësinë për të shfaqur kualitet e tij.

Megjithatë, Borrielo vazhdon të mbetet optimist për t’u rikthyer në fushë papërfunduar sezoni dhe dëshiron që pjesën e mbetur të karrierës ta zhvillojë te Milan.

“Po bëj gjithçka që është e mundur që të kthehem pa përfunduar sezoni. Shpresoj të luaj së paku një ose dy ndeshje”.

“Kohëve të fundit tifozët shpesh më janë afruar në rrugë dhe më kanë pyetur se kur do të kthehem dhe iu them atyre se qëllimi im është që të kthehem pa përfunduar ky kampionat”.

“Ndërsa objektivi im kryesor është që t’i lë pas vetes këto lëndime dhe të luaj mirë në vitet e ardhshme dhe ta arrij qëllimin tim të madh: ta përfundoj karrierën te Milani”, ka thënë Borriello për “Milan Channel”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Borriello dëshiron ta përfundojë karrierën te Milan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: