Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.
Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

 

 QËNDRIMI NË ARSENAL, KA QENË NJË VENDIM I MIRË

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rebel
Moderator
Moderator
rebel


Postimet : 234
Vendodhja : Dardan
Puna / Hobi : http://deshira-juaj.forumotion.net

QËNDRIMI NË ARSENAL, KA QENË NJË VENDIM I MIRË Empty
MesazhTitulli: QËNDRIMI NË ARSENAL, KA QENË NJË VENDIM I MIRË   QËNDRIMI NË ARSENAL, KA QENË NJË VENDIM I MIRË Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 6:19 am

QËNDRIMI NË ARSENAL, KA QENË NJË VENDIM I MIRË 46417

“Vrasës i paguar” për gola nuk ishte i kënaqur me atë që ai konsideronte, të jetë një shpërblim i vogël për pagën, nga Klubi nga Londra e Veriut, duke marrë parasysh barrën e tij të mahnitshme për të shënuar në çdo lojë.

Megjithatë, ai ka nënshkruar në fund të fundit pa ngurrim me klubin në të cilin ai ka arritur të bëhet yll ndërkombëtar. "Unë kurrë nuk thash se do të largohen, të tjerët e kanë thënë këtë në emrin tim," tha Adebayor gjatë konferencës për shtyp, përpara ndeshjes për ligën së kampionëve, ku Arsenal përleshet me Villarreal.

"Sot, unë jam shumë i lumtur në Arsenal dhe kjo është arsyeja pse unë kam qëndruar sepse unë e di që me këtë ekip mund të arrijmë gjëra.

"Unë e di që ne kemi pasur sezon të vështirë në Premier Ligë, por ne jemi ende jemi duke luftuar në Ligën e Kampionëve, dhe në Kupën FA dhe kjo është fantastike.

"Ne duhet të marrin pikë të mira në këto gara dhe të kënaqemi deri në fund të sezonit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://deshira-juaj.forumotion.net
 
QËNDRIMI NË ARSENAL, KA QENË NJË VENDIM I MIRË
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjysmëfinalja e dytë: Man Utd vs. Arsenal
» Formacioni më i mirë nga Juventusi dhe Interi
» Cesar: Buffon është më i mirë se unë
» Wenger: Pozita e katër jo edhe aq e mirë
» Etoo: Nuk do të largohem nga klubi më i mirë në botë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: