Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 QËNDRIMI NË ARSENAL, KA QENË NJË VENDIM I MIRË

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rebel
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 234
Vendodhja : Dardan
Puna / Hobi : http://deshira-juaj.forumotion.net

MesazhTitulli: QËNDRIMI NË ARSENAL, KA QENË NJË VENDIM I MIRË   Thu Apr 16, 2009 6:19 am“Vrasës i paguar” për gola nuk ishte i kënaqur me atë që ai konsideronte, të jetë një shpërblim i vogël për pagën, nga Klubi nga Londra e Veriut, duke marrë parasysh barrën e tij të mahnitshme për të shënuar në çdo lojë.

Megjithatë, ai ka nënshkruar në fund të fundit pa ngurrim me klubin në të cilin ai ka arritur të bëhet yll ndërkombëtar. "Unë kurrë nuk thash se do të largohen, të tjerët e kanë thënë këtë në emrin tim," tha Adebayor gjatë konferencës për shtyp, përpara ndeshjes për ligën së kampionëve, ku Arsenal përleshet me Villarreal.

"Sot, unë jam shumë i lumtur në Arsenal dhe kjo është arsyeja pse unë kam qëndruar sepse unë e di që me këtë ekip mund të arrijmë gjëra.

"Unë e di që ne kemi pasur sezon të vështirë në Premier Ligë, por ne jemi ende jemi duke luftuar në Ligën e Kampionëve, dhe në Kupën FA dhe kjo është fantastike.

"Ne duhet të marrin pikë të mira në këto gara dhe të kënaqemi deri në fund të sezonit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://deshira-juaj.forumotion.net
 
QËNDRIMI NË ARSENAL, KA QENË NJË VENDIM I MIRË
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: