Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Etoo: Nuk do të largohem nga klubi më i mirë në botë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Etoo: Nuk do të largohem nga klubi më i mirë në botë   Sat Apr 25, 2009 7:00 amEtoo: Nuk do të largohem nga klubi më i mirë në botë


Sulmuesi i Barcelonës, Samuel Eto’o, thotë se ai nuk ka në plan të transferohet në Angli pasi luan në klubin më të mirë në botë.Kamerunasi
ka marrëveshje me Barcelonën deri në fund të sezonit të ardhshëm, dhe
shpesh është lidhur me një largim nga Camp Nou, veçanërisht pasi verën
e kaluar nuk ishte pjesë e planeve të trajnerit Pep Guardiola.

“Nuk kam në plan të largohem nga klubi më i mirë në botë. Më lejoni t’u
bëj një pyetje. Nëse ju do të luani në Barcelona dhe në mënyrën e lojës
se si luajmë, a do të donit të shkoni në ndonjë klub tjetër?”, ka thënë
Eto’o në një inversit për Daily Mail.

“Sipas meje ne e kemi sulmin më të mirë në futbollin botëror. Jam i
nderuar të luaj për këtë ekip me aq shumë talent. Jam i kënaqur edhe me
formën time golashënuese këtë sezon”, ka shtuar mes tjerash sulmuesi.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Etoo: Nuk do të largohem nga klubi më i mirë në botë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Klubi Bohemian
» Klubi i Jakobinëve
» Tmerri i së mirës!
» A është kërkimi për jashtëtokësorët ide aq e mirë
» Këshilla për gjumë të mirë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: