Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Per mi censuru userat qe regjitrohen ne forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Over'KinG

avatar

Postimet : 36

MesazhTitulli: Per mi censuru userat qe regjitrohen ne forum   Mon Apr 13, 2009 1:16 pm

Per mi censuru userat qe regjitrohen ne forumShkojm Panlei i adminsitrimit>Administrim i Pergjithshem>Censurimi i usernameve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Per mi censuru userat qe regjitrohen ne forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bioenergjia
» Shqisa e gjashtë - përjetimi i dukurive anormale dhe paranormale
» Profecitë e Pazbuluara të së Ardhmës!
» Komunikimi me Kafshë
» Pastrimi i shtëpisë që paqja të mbretëron brenda saj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: phpBB-
Kërce tek: