Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Guardiola: I gjithë presioni është mbi Realin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Guardiola: I gjithë presioni është mbi Realin   Sun Apr 12, 2009 1:16 pm

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, pranon se të zgjedhurit e tij nuk ishin në formën e tyre më të mirë në fitoren e mbrëmshme 2-0 ndaj Recreativo Huelva.
Një gol nga Andres Iniesta dhe një tjetër autogol nga lojtarët mysafirë i dhanë fitoren Barcelonës në ndeshjen në Camp Nou si dhe tre pikë të rëndësishme që e forcojnë më shumë në krye të tabelës.

“Ne fituam, na mungoi rritmi por fituam, edhe pse nuk ishte e lehtë. Atmosfera ishte e ftohtë, por kjo është saktësisht ajo se pse i çmoj kaq shumë këto lojëra. Ata janë më të rëndësishme se të tjerat”, ka thënë Guardiola.

“Kanë mbetur edhe tetë ndeshje dhe ne i afrohemi titullit, presioni tash është mbi Real Madridin. Tash është radha e tyre të fitojnë, ne e kemi bërë punën tonë”, ka shtuar spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Guardiola: I gjithë presioni është mbi Realin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ç’është vlera njerëzore?
» Ku është Zoti?
» A është gjithçka vetëm numra?
» Paraja, 'djalli' i ardhur nga barku i Tokes!
» Cka është Shpresa (të shpresuarit)!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: