Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Kaka: “harrojeni realin, në milano përjetë”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Kaka: “harrojeni realin, në milano përjetë”   Sat Apr 11, 2009 3:14 pm

Futbollisti më i mirë i Milanos vitet e fundit, Leite Kaka, duket se do t’ i rezistojë edhe ofertës së Real Madridit. Muaj më parë braziliani e refuzoi ofertën marramendëse të Manchester Cityt, ndërsa të njëjtën përgjigje pritet t’ia kthejë edhe klubit mbretëror spanjoll. Ditët e fundit mediat në Spanjë raportojnë se 26-vjeçari ka nënshkruar para-kontratë me kandidatin kryesor për president të klubit mbretëror Florentino Pererz, por ish-topi i artë i ka mohuar këto zëra. “Nuk kam kontaktuar me askënd nga Real Madridi, e aq më pak të nënshkruajë para-kontratë, unë e them se ndihem mirë në Milanelo, dhe do të qëndroj këtu tërë jetën time”, i ka deklaruar Kaka të përditshmes “La Gazzeta dello Sport.”

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Kaka: “harrojeni realin, në milano përjetë”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Përjetësia dhe vdekja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: