Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Guardiola: I gjithë presioni është mbi Realin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Guardiola: I gjithë presioni është mbi Realin   Sun Apr 12, 2009 8:35 am

Guardiola: I gjithë presioni është mbi Realin


Trajneri
i Barcelonës, Pep Guardiola, pranon se të zgjedhurit e tij nuk ishin në
formën e tyre më të mirë në fitoren e mbrëmshme 2-0 ndaj Recreativo
Huelva.
Një gol nga Andres Iniesta dhe një tjetër autogol nga
lojtarët mysafirë i dhanë fitoren Barcelonës në ndeshjen në Camp Nou si
dhe tre pikë të rëndësishme që e forcojnë më shumë në krye të tabelës.

“Ne fituam, na mungoi rritmi por fituam, edhe pse nuk ishte e lehtë.
Atmosfera ishte e ftohtë, por kjo është saktësisht ajo se pse i çmoj
kaq shumë këto lojëra. Ata janë më të rëndësishme se të tjerat”, ka
thënë Guardiola.

“Kanë mbetur edhe tetë ndeshje dhe ne i afrohemi titullit, presioni
tash është mbi Real Madridin. Tash është radha e tyre të fitojnë, ne e
kemi bërë punën tonë”, ka shtuar spanjolli.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Guardiola: I gjithë presioni është mbi Realin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ç’është vlera njerëzore?
» Ku është Zoti?
» A është gjithçka vetëm numra?
» Paraja, 'djalli' i ardhur nga barku i Tokes!
» Cka është Shpresa (të shpresuarit)!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: