Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ndrro fotot ne msn Automatikisht

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Ndrro fotot ne msn Automatikisht   Sun Apr 12, 2009 8:08 am

Nese don mi ndrru fotot automatikisht ne msn wetem percakto fotot cila don ti ketu

http://www.msnpd.org/ By AmIr.i
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ndrro fotot ne msn Automatikisht
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Imazhi i nuses te xhaxhit tim qe ka vdekur..ja dhe fotot

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: