Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Krijo File Per Me Ndal Pc Automatikisht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Krijo File Per Me Ndal Pc Automatikisht   Sun Apr 12, 2009 12:19 am

E hapim NOTEPAD dhe i shkruajm keto te dhena
shutdown -s -t 3600 -c "komenti"

te 3600 munei me bo sa te dush se aty jon sekondat sa koh doni per me ju nal pc-ja e te kmneti shenoni qka te doni

edhe tani e ruajm me bat (Nale.bat) ose qysh dush veq .bat en fund
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Krijo File Per Me Ndal Pc Automatikisht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Arka e Noes

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: