Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ndrro foton e shokut te cilin je duke kontaktuar ne msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Ndrro foton e shokut te cilin je duke kontaktuar ne msn   Sat Dec 05, 2009 1:38 am

]Ky program te cilin po e postoj sherben per te ndrruar fotografin e
shokut , ja linku me posht ku mund ta shkarkoni ate program:


Ja linku per download klikoni ketu

1.Change youre photo
2.Change Friends photo

ti shko te e dyta 2.Change Friends photo .
dhe te del browse e kerkon foton te cilen deshiron me ja fendos shokut
edhe shkoj OK pas 5 sekondave do te vereni qe shokut tuaj do ti
ndrrohet foto ne display

Verejtje: Kjo vlen vetem ne MSN!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Ndrro foton e shokut te cilin je duke kontaktuar ne msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Coca-Cola

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: