Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si Ti Ruajm Fotot GiF prej PhotoshopiT..!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Si Ti Ruajm Fotot GiF prej PhotoshopiT..!   Sat Apr 11, 2009 11:55 pm

Per ti ruajtur fotot qi i punoni ju ne photoshop .gif shkoni kshtu

pasi ta kryni punimin klikoni tek file edhe pastaj Save Web As Zgjedhniii wendin ku deshironi ta leni dhe foto do te jet .giF Me T'mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Ti Ruajm Fotot GiF prej PhotoshopiT..!
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Parashikimi i së ardhmes, ekziston te secili prej nesh
» Kafkat prej kristali
» Kukulla prej dylli
» 10 fotot më misterioze të të gjitha kohërave
» Meditimi dhe Izolimi(Halveti) në Sufizëm

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: