Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te kerkojm Serial number nga Google

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Si te kerkojm Serial number nga Google   Sun Apr 12, 2009 12:09 am

1. Shkon e hap Google.com
2.E shenon emrin e Programin qe don me gjet Serialin
3.Ja shton 94FBR


P.sh
keshtu duhet te veprojm :
Photoshop 7 94FBR

Besoj se ka me ju ndimu ne Gjetjen e SErialeve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te kerkojm Serial number nga Google
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 52 sekretet e planetit nga Google Earth!!
» Numerologjia – numrat dhe fati
» Mua me intereson nje pyetje...
» Fuqia e Momentit-Eckhart Tolle
» Krijoni nje Top Kristali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: