Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ketu e keni google shqip?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Ketu e keni google shqip?   Sat Apr 11, 2009 11:53 pm

Ketu e keni google shqip?

Cito :
http://www.google.com/intl/sq/

Ose Shkoni Antash aty e keni Preferencs edhe hini qaty e zgjedhni gjuhen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ketu e keni google shqip?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zbulohet nje shkrim i lashte shqip, 2800 vjet me pare
» A keni frike nga vdekja ?
» 52 sekretet e planetit nga Google Earth!!
» Të përbetuarit, Mallkimet, Urimet në shqip
» Pyetje dhe Përgjigje rreth Budizmit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: