Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Tuto si Te krijojm IKON e cila na mundson me u lidh me website qe dojm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Tuto si Te krijojm IKON e cila na mundson me u lidh me website qe dojm   Sat Apr 11, 2009 11:52 pm

Fillojm Pra:

1. Shkojm START>>RUN>>edhe shenojm notepad>>edhe shtypim ENTER

2. Pastaj na hapet faqja e notepad

3. Edhe aty e shenojm ( ne notepad ) webfaqe-n qe dojm p.sh http://isn-crew.net

4. Edhe Shkojm Save As. ja bojm DESKTOP ose ku te dojm edhe save as: isn-crew.net.url ose .html

5. Ky Ishte Tutoriali

Besoj se te gjith e dini kete, por ata qe se din osht mire me msu gjera te reja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tuto si Te krijojm IKON e cila na mundson me u lidh me website qe dojm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Astrologjia Kineze
» Ç’është vlera njerëzore?
» Mormonët dhe Mormonizmi
» Mbi origjinen e Universit
» Simboli i lules se jetes

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: