Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si me kriju Secret Folder

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Si me kriju Secret Folder   Sun Apr 12, 2009 12:01 am

se pari e deaktivizoni ALIGN TO GRID dhe Auto Arrange tash krijoni nje folder te ri dhe vendonje emrin

Secret klikoni me tastin e djatht te folderi dhe klikoni properties zgjidhnja opcionin Costumize dhe ne fund ka nje suste Change Icon

pra e shtypni kete sust dhe u hapet dritarja per te zgjedhur ikonin e folderit. Ketu do te ju hapen shume ikona por ka edhe 3 ikona qe jan te padukshme.

te kompjuteri jem jan ne rendin e 13. e zgjidhni njeren prej ketyre dhe shtypni Ok ne te dy dritaret. Tash e levizni folderin ne pjesen e poshtme te desktop-it

dhe e levizni ashtu qe me taskbarin tja fshehni emrin dhe ja ku e keni folderin e juaj sekret menyr e leht per ta selektuar eshte qe te selektoni gjith pjesen

ku perafersisht eshte folderi dhe e shtypni ENTER.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si me kriju Secret Folder
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: