Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Trik shum i mir por edhe qesharak:D

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Trik shum i mir por edhe qesharak:D   Fri Dec 04, 2009 12:36 pm

nese ke kalkulator e merr e shkruan 12114537 dhe e kthen mbrapsht dhe shiko qfar do te del

author:RiNNoHaCKeR
__________________
RiNNoHaCKeR

hahahah kshyre thmija qa ka ba
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Trik shum i mir por edhe qesharak:D
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjate nates me ndodhin gjera interesante !
» Madje edhe muslimanet luten tek Yoni
» Piramidat ilire ne Bosnje!!
» Njerezit inteligjent - më pak besimtar
» Shtrigat dhe magjia..

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: