Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 + 1 ma shum

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ag'ooNN

avatar

Postimet : 5

MesazhTitulli: + 1 ma shum   Wed Apr 22, 2009 4:19 am

un jam agoni jom shok i priaamit jom 14 vjeq etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
+ 1 ma shum
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjate nates me ndodhin gjera interesante !
» Hoxha: Martohuni me vajzën e xhaxhait, hallës, tezes
» Piramidat ilire ne Bosnje!!
» Shtrigat dhe magjia..
» Coca-Cola

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Prezantohu ne Forum-
Kërce tek: