Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 trik per mos me mujt me te thirr ne tel ..Nqofse doni mu liru prej thirrjeve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: trik per mos me mujt me te thirr ne tel ..Nqofse doni mu liru prej thirrjeve   Wed Dec 02, 2009 7:40 am

Nqofse doni mu liru prej thirrjeve. . .!

Ni trik per mos me mujt me t'thirr askush.Vepron kshtu:
*21*044100174# edhe e thirr.
Mesazhet vin ndersa
met'thirr smunden,
ti me thirr mundesh.
Ai qe tenton me te thirr ia qet se ky numer nuk egziston.
Ndersa kur doni mu kthy ne gjendje te me parshme e veproni kshtu:
#002# dhe e thirrni.

KJO VLEN VETEM PER NUMRA TE VALES!
By NoIsY
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
trik per mos me mujt me te thirr ne tel ..Nqofse doni mu liru prej thirrjeve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: