Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Deep Freeze 6.3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Deep Freeze 6.3   Sun Apr 19, 2009 2:24 am

Deep Freeze 6.3Thellë ngrijë mbron kompjuterin shfrytëzuar nga një ndarje të veçantë në hard disk drive për shkruani mbrapa. Kur kompjuteri është rebooted, kjo ndarje është e zbrazët trajtohet përsëri dhe informacionit ekzistues mbi të është unaccessible. Kjo i lejon përdoruesit të bëjnë 'virtuale' ndryshime në sistem, duke u dhënë atyre paraqitjes se ata mund të modifikoj core fotografi apo edhe fshirjen e tyre, dhe madje edhe të bëjnë me sistemin papërshtatshëm për të veten, por pas reboot e "të ngrirë" gjendjen e sistemit operativ është restauruar.

Për të bërë ndryshime, një administrator sistemi duhet 'pushoj të mos paguaj rrogë' ndarjen e sistemit, të nevojshme të bënte ndonjë ndryshim, dhe 'ngrirje' përsëri. Këto ndryshime, në këtë mënyrë, janë të mbrojtur për të ruajtur ndarjen në vend të 'unfrozen' shkruani mbrapa ndarje.


http://www.uploading.com/files/OMLAM...3FULL.rar.html

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Deep Freeze 6.3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kujdes! Je nën vëzhgim...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Siguria & Mjetet-
Kërce tek: