Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Zhblloko E-mailin Nga Freeze Nese Ja Ka Bo Naj Kush

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Zhblloko E-mailin Nga Freeze Nese Ja Ka Bo Naj Kush   Sun Apr 12, 2009 12:02 am

Zhblloko E-mailin Nga Freeze Nese Ja Ka Bo Naj Kush


--------------------------------------------------------------------------------

Nese jav ka bo dikush freeze ne e-mailin ton ka zgjedhje edhe per ket vetem veproni kshtu vetem shkoni ne start mandej run edhe e shkruni kete


RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Zhblloko E-mailin Nga Freeze Nese Ja Ka Bo Naj Kush
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si ta kuptoj nese me kane bere magji?
» Si ta dime nese jemi prekur nga Syri i Keq
» Pyetje dhe Përgjigje rreth Budizmit
» Ngjarje që të lënë pa mend
» Interpretimi i Endrrave - nga Tanki

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: