Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Zgjidhje e problemit nese ju bejne Freeze te emailit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Zgjidhje e problemit nese ju bejne Freeze te emailit   Mon Mar 30, 2009 8:45 am

Helbete nese ban vaki ju kan ba Freeze shum let muni me e lishu prap emailin

Shkoni ne Start ==> Run... edhe e shkruni ket

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Zgjidhje e problemit nese ju bejne Freeze te emailit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjerat e pabesueshme qe bejne kafshet
» Fantazmat
» Si ta kuptoj nese me kane bere magji?
» Si ta dime nese jemi prekur nga Syri i Keq
» Pyetje dhe Përgjigje rreth Budizmit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Programe per Chat-
Kërce tek: