Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Arsenali rikthen rezultatin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Arsenali rikthen rezultatin   Sun Apr 12, 2009 1:31 pm


Topçinjtë e Arsenalit kanë arritur të rikthehen nga disavantazhi 1-0 në pjesën e parë, për të shënuar katër gola në pjesën e dytë dhe për të fituar me rezultat thellë 4-1 në ndeshjen si mysafir i Wigan Athletic
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Arsenali rikthen rezultatin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: