Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.
Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

 

 Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
Amir


Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka Empty
MesazhTitulli: Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka   Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 8:51 am

Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka F.0417161237699_m
As trajneri i Juventusit, Claudio Ranieri, nuk ka mundur të qëndrojë anash me replikat para ndeshjes së madhe ndërmjet Juventusit dhe Interit, e cila zhvillohet të shtunën mbrëma në Stadio Olimpico të Torinos.

“Moratti është presidenti i cili shpenzon më së shumti para në Serie A, ndërsa Interi i kaloi dhjetë vite pa fituar asgjë. Titujt nuk i sjellin vetëm paratë”.

“Dëshirojmë që me këtë ndeshje të fitojmë prestigj, por edhe disa pikë në tabelë. Kemi menduar shumë për këtë përballje, prandaj duhet ta përfundojmë sezonin në mënyrën sa më të mirë”, ka thënë Ranieri për “Sky Sport Italia”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drogba: Ende nuk kemi fituar asgjë
» Fabregas: Mund të kishim fituar me rezultat më të thellë
» Hiddink: Duhet të luajmë shumë më mirë kundër Barcelonës
» Nje Trick shume interesant !
» Ranieri: Lufta do të përfundojë kur të përfundojë Kampionati

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: