Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.
Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

 

 Fabregas: Mund të kishim fituar me rezultat më të thellë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
Amir


Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

Fabregas: Mund të kishim fituar me rezultat më të thellë Empty
MesazhTitulli: Fabregas: Mund të kishim fituar me rezultat më të thellë   Fabregas: Mund të kishim fituar me rezultat më të thellë Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 5:43 am

Kapiteni i Arsenalit, Cesc Fabregas, thotë se topçinjtë do të mund të kishin shënuar fitore më të thellë se 3-0 në ndeshjen e mbrëmshme çerekfinale të Ligës së Kampionëve përballë Villarrealit.
Arsenali eliminoi Villarrealin me rezultat të përgjithshëm 4-1, dhe në gjysmëfinale të garës evropiane do të përballet me Manchester United. Por Fabregas thotë se ende nuk është duke menduar për Manchester United, pasi ka një përballje të vështirë gjatë vikendit, atë kundër Chelseat në gjysmëfinale të Kupës FA.

“Ishte e rëndësishme të shënojmë një gol të hershëm. Kjo ishte arsyeja se pse thamë të përpiqemi të shënojmë një gol sa më herët që mundemi dhe të ruajmë presionin. Këtë edhe e bëmë”, ka thënë Fabregas.

“Tre me zero... është okey, ia dolëm mirë. Mund të kishim shënuar më shumë, por mos të jemi lakmitar. Kemi një garë të rëndësishme gjatë të shtunës, andaj duhet të përgatitemi për të”.

“Manchester United është ekipi më i mirë në Evropë... madje edhe në botë. Por ne do të përqendrohemi tek Chelsea”, ka shtuar spanjolli

Fabregas: Mund të kishim fituar me rezultat më të thellë Fabregas5216795
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fabregas: Mund të kishim fituar me rezultat më të thellë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drogba: Ende nuk kemi fituar asgjë
» Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka
» De Jong: City mund ta eliminojë Hamburgun
» Ketu mund te mesoni C ++ ne gjuhen shqipe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: