Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Nese e Keni windovs xp e doni me bo Windows Wista !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Nese e Keni windovs xp e doni me bo Windows Wista !   Wed Dec 02, 2009 7:27 am

Nese e Keni windovs xp dhe doni me u dok si vindows vista hini ne Download BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2 on CrystalXP.net - Shell Packs bone download dhe bonja ni res pc kshtu krejt senet i keni te windovs vistes amo kshtu osht normal windovs xp ! Happy

http://http://www.crystalxp.net/galerie/en.id.130.htm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Nese e Keni windovs xp e doni me bo Windows Wista !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A keni frike nga vdekja ?
» Si ta kuptoj nese me kane bere magji?
» Si ta dime nese jemi prekur nga Syri i Keq
» Pyetje dhe Përgjigje rreth Budizmit
» Ngjarje që të lënë pa mend

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: