Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Barcoleta ...nga unn...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Wed Apr 08, 2009 7:05 am

POLICI
Bisedojn? dy polic? dhe njeri i thot? tjetrit: Ke nd?gjuar se kan vjedhur bomb?n ATOMIKE, e ?ka n?se e kan vjedh thot? tjetri - si bre ?ka, e din se sa e ka vler?n ajo BOMB?, 1000000 Euro, auuuuu si bre aq vler? t? madhe dasht Zoti e raft? n? baf?en time.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Wed Apr 08, 2009 7:05 am

Një psikopatit i duket vetja sikur është

Zoti. Vizitohet nga

një psikiatër. Psikiatri:

-Meqë është hera e parë që po takohemi, më

thuaj gjithçka nga e para.

- Në fillim krijova qiellin dhe tokën...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Wed Apr 08, 2009 7:06 am

Nje njeri mbeti i pamartuar, sepse tere jeten kerkonte femer te persosur. Kur u be 70 vjeear, dikush e pyeti:
"Ke udhetuar tere boten. Si nuk e gjete nje femer te persosure" Plaku u pikellua shume dhe tha: "Njehere isha afer nje femre te tille." Tjetri vazdoi: "Po e'ndodhie Perse nuk u martove me tee" Plaku, edhe me tej i pikelluar, ia ktheu: "e'te beja. Ajo po ashtu kerkonte mashkullin e persosur."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Wed Apr 08, 2009 7:06 am

Nusja
Martohet nje i ri dhe te nesermen e pyesin:
- Ej qysh po te duket nusjae
- Valla nuk eshte fort e mire.
- Po si ka mundur qe per tere katundin ka qene e mire, e per nuk eshte tashe!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Wed Apr 08, 2009 7:06 am

Polici dhe taksisti
Del polici nga taksi dhe pyet:
- Sa kushton kjo vozitjee
- 10 euro!
- Ja ku i ke 5.
- E 5 eurot tjerae
- A mos po do qe edhe ty ta paguaj vozitjen ae
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Wed Apr 08, 2009 7:06 am

I dehuri dhe dera!
Nje i dehur kthehet nga kafiteria dhe mundohet qe te hape deren me eeles por assesi nuk mundet.
E veren kojshiu i tij, dhe afrohet t’i ndihmoj:
Fqiu: Kojshi a te ndihmoj qe te hapesh derene
I dehuri: Jo kojshi , nuk ka nevoje , por vetem mbaje deren qe te mos levize se e eeli vete!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Wed Apr 08, 2009 7:06 am

Problemet me shikim
Shkon Faza tek doktori i syve dhe ankohet se nuk po shihte asgje.
Doktori e pyet:
A je e sigurt qe nuk po sheh asgjee
Po, shume e sigurt bile. A po e shihni ate mize ne mure
Po, po e shoh.
Epo, une nuk po e shoh!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Wed Apr 08, 2009 7:07 am

Teknik – Inxhinier
Duke u zhveshur nje mashkull para aktit seksual, femra e tij, e pyet.
- Me ate gjene e vogel do te besh seks me muae
- Fakt qe eshte i vogel, por eshte teknik.
- More edhe ne inxhinier ne qofte kot e ke me ate madhesi, ia kthen femra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Wed Apr 08, 2009 7:07 am

Fajtori i denuar
Pyet gjykatesi te akuzuarin:
- Si keni guxuar te vrisni lepurin kur nuk jeni as anetar i shoqates se gjuetarevee
- E si guxoi ai te ha lakrat e mi kur nuk eshte as anetar i familjes timee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
nobLeMan
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 194
Vendodhja : N'kamenic
Puna / Hobi : Me'CRedit Card

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Thu Apr 09, 2009 1:50 pm

Barcolet TE mirA

hej VEq A smujte me i ba Me nja Po i bane faqe
Ka Mujt Mos mi TI zan Po apet deri ne dy tri kish ba Po Jo 100
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Isn-Creew.ch
Limm..

avatar

Postimet : 5
Vendodhja : n'Dardanë
Puna / Hobi : Kurgjoo

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Mon Nov 30, 2009 5:55 am

Bedrija dhe Msusja

Msusja e pyt bedrijen: SA BEJNE 2+2
Bedrija: 6
Msusja: Sa
Bedrija: 6
Msusja: sa sa..
Bedrija: 6 he ti ***** vesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Limm..

avatar

Postimet : 5
Vendodhja : n'Dardanë
Puna / Hobi : Kurgjoo

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Mon Nov 30, 2009 5:56 am

Po e nguc Tenka, Fiqen:

Sje per kurgjo, ski forc, je i vogel, dhe plus e ki motorin në both.
Fiqa po pergjigjet - Ma mir motorin në both, se ka..n në ball.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Limm..

avatar

Postimet : 5
Vendodhja : n'Dardanë
Puna / Hobi : Kurgjoo

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Mon Nov 30, 2009 5:58 am

Ka qene shqiptari dhe amerikani, ulen ne nje lokal. Afrohet kamarieri dhe e pyet se pari amerikanin: -cka doni te pini? - Ai thote Gjoni Voker Viski.
Shqiptari thote: -Shaban Teslica Koka kolle, kujton se duhet te prezantohet se pari!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Limm..

avatar

Postimet : 5
Vendodhja : n'Dardanë
Puna / Hobi : Kurgjoo

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Mon Nov 30, 2009 6:01 am

Djaloshi që u kthye nga mërgimi nëna e pyeti: Me çka erdhe biri im?
Me aeroplan, u përgjigj djali.
Uh mjerët ne, s`kemi ku ta parkojm…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Limm..

avatar

Postimet : 5
Vendodhja : n'Dardanë
Puna / Hobi : Kurgjoo

MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   Mon Nov 30, 2009 6:02 am

e pyet nipi gjyshin , gjysh si kam lind une si kam ardhe ne kete jet , ghyshi duke ditur se nipi eshte i vogel i pergjigjet lejleku te ka pru. po babin kush e ka pru , lejleku i pergjigjet gjysh , po ty gjysh ,lejleku . Ateher nipi i thot gjyshit , gjysh a qe 100 vjet ne trevat tona askush nuk paska ba seks a.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ...nga unn...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta ...nga unn...
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Humor & Gjëegjëza-
Kërce tek: