Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Barcoleta!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Barcoleta!!!   Wed Apr 08, 2009 9:42 am

mjeku ka dasht mi testu do budall sa jon bo te meqem i qon ne nje bazen pa ujë dhe i thot hini lajuni ton kcejn veq njoni rin nuk kcen doktori e vet pse spo kcen ai ja bon sdi me notu!!>.
__________________
Rossonere me gjake qysh nga vegjelia,Gjaku im i kuq rrjedh n'venat e mia ,jam krenare veq per nje emer ''AC MILAN TE DUA ME (L)''
Shëndrrit HëNA shëndrrit DIELLI shëndrrit TOKA shëndrrit QIELLI shendrrit nje klub me yje botrore AC Milan Epoka shekullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bajram

avatar

Postimet : 1

MesazhTitulli: Re: Barcoleta!!!   Mon Dec 14, 2009 9:10 am

Bajram!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Barcoleta!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Bisedë e Lirë-
Kërce tek: