Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si me editu TITULLIN e forumit...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fiddanni
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 168
Vendodhja : NgaTT .Tej'`e`'
Puna / Hobi : Menaxher

MesazhTitulli: Si me editu TITULLIN e forumit...   Sat Apr 04, 2009 4:48 am

Si me editu TITULLIN e forumit...


Per ta edituar titlullin e forumit ateher shkoni kshtu...

Kodi:
AdminCp / Opcionet e Forumit / Opcionet e Forumit / Site Name / URL / Contact Detaslis / Shko Aty e ki / Forum Name / dhe e editon dhe shkon posht / Ruaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si me editu TITULLIN e forumit...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: